FIFA-Stars campionat de FIFA 08 cu Transferuri

Data de inscriere : 19/02/2009
Varsta : 31
Localizare : Galati

Regulament Fifa-stars Empty
MesajSubiect: Regulament Fifa-stars   Regulament Fifa-stars EmptyMar Iul 07, 2009 2:25 pm

Aceste regulament trebuie respectat.

Regulamet Ordine Interioara:

* Nu aveti voie sa executati CORNERUL direct pe bara transfersala ( daca acest lucru se dovedeste prin intermediul unui PRINT SCREAN executantul va pierde meciul la masa verde ) ... sper sa nu fie probleme de genul acesta.
* Nu aveti voie sa executati cornerul direct pe poarta sau sa executati autul direct in careul de 6 metri deasemene nu aveti voie nici combinatia de butoane q w din terenul propriu puteti folosi q w dar din terenul advers.
* Daca meciul se va DECONECTA se va relua din minutul si scorul ramas la DECONECTARE ... Daca se va deconecta de 3 ori consecutiv meciul va fi nul ( adica 0-0 ) ... Sper sa nu fie probleme de genul acesta.
* Nu va injurati coechipieri sau admini sau moderatori acestui site .... Acest lucru se pedepseste cu 3-0.
* Se joaca doar TUR.
* Setaryle sa fie toate la WORLD CLASS ... daca nu este totul la WORLD CLASS ( si acest lucru este dovedit ) se va pedepsi la MASA VERDE ( adica 3-0 ).
* Abandonul ( adica daca unul iese din meci si-ti spune sa pui cat doresti ) se va pedepsi cu 3-0.
* Daca un user nu isi va juca meciurile nu se va pune 3-0 i se vor anula toate meciurile.
* O REGULA FOARTE IMPORTANTA IN ALCATUIREA SITEULUI ... Nu va inscrieti cu MANCHESTER SAU BARCELONA sau nu va inscrieti la misto DEOARECE va pot suspenda ip.
ADMINISTRATOR = fifa_master_2010.
SUCCES

Regulamentul Jocului...

1. Pentru inscrierea in campionat trebuie sa va inregistrati pe site si forum cu acelasi nick.

2. Meciurile se vor juca prin direct Ip , chit ca se joak pe ip real sau cu ajutorul unui program pt retele virtuale gen hamachi.

3. Rezultatele trebuie postate pe forum pana la data limita de disputare a etapei in curs.

4. Fiecare reclamatie trebuie insotita de dovezi clare...cea mai concludenta fiind cea a print-screenului, fiecare reclamatie neinsotita de dovezi poate atrage dupa sine avertizarea userului in cauza.

5. Tratati-va adversarii exact cum a-ti vrea sa va trateze ei pe voi.

6. Nu injurati, nu va ironizati adversarul , evitati comentariile de dupa meciuri.

7. Nu postati pe forum decat legat de subiectul topicului vizitat.

8. Nu comiteti Double-Posting adica postarea a 2 sau mai multe mesaje consecutive...daca aveti ceva de adaugat folositi butonul EDIT.

9. Pentru Off Topic sau Double Posting userul in cauza este sanctionat cu un avertisment.

10. Pentru Nejucarea unui meci userul in cauza este sanctionat cu un avertisment.

11. Pentru injurii aduse celorlalti useri userul este sanctionat cu un avertisment.

12. Pentru injurii grave aduse la adresa conducerii si a campionatului,userul poate fi banat direct.

13. La 3 etape consecutive nejucate userul in cauza este exclus din campionat.

14. Orice reclamatie faceti o faceti pe forum si nu pe messenger.

15. Odata exclus din campionat un jucator nu mai poate participa pe durata acelui sezon in nici o cupa.

16. Nu trageti de timp chiar daca scorul este foarte strans si sunt ultimele minute de joc.

17. Daca nu puteti disputa un meci, il puteti amana , postand in topicul corespunzator.

18. Aveti voie la 3 wildcarduri pe sezon, fiecare wildcard amanand o etapa pe durata a maxim 4 zile.

19. Daca un meci se deconecteaza in minutul x se vor juca minutele ramase ... ex : daca un meci se deconecteaza in minutul 30 se va juca un nou meci pana in minutul 60, adunandu-se apoi scorurile